Москітні сітки

Москітна сітка чудовий помічник для тих, хто любить поспати у теплу пору з відкритими вікнами та насолоджуватись свіжим повітрям. Також москітна сітка захищає від набридливих комах, тополиного пуху та пилюки. Москітні сітки бувають рамкові, дверні, ролетного типу та сітки пліссе.


Ролетна москітна сітка. Ідеальний варіант для господинь які мають вазонки на вікні. Не потрібно знімати та вішати сітку на вікно при кожному поливі вазонків. Лише потрібно підняти або опустити ролетну москітну сітку. Все просто. Окрім звичайних відкривних вікон, ролетну сітку використовують і для мансардних вікон, вся різниця між ними в тому що у сіток для мансардних вікон в низу є планка. Легка в користуванні та її не складно самостійно установити на вікно.

Ролетна москітна сітка підходить для всіх металопластикових, дерев'яних мансардних та алюмінієвих профільних систем.

  • AMS_10.jpg
  • fa6a6fc44c0d805172d097853d58.jpg
  • img_9029.jpg
  • img_9033_0.jpg


Рамкові москітні сітки найбільш поширені, оскільки це дешева ціна та простота монтування сітки, а точніше не потрібно висверлювати отвори для її кріплення - сітка кріпиться за допомогою кронштейнів і встановлення займає лише декілька хвилин а з інструментів потрібна лише хрестоподібна викрутка. Також рамочну москітну сітку можна встановити на вікна з алюмінію, алюмінієві лоджії та на старі дерев′яні вікна (в такому випадку використовується додаткове ущільнення для уникнення щілин).


Дверна москітна сітка являє собою повноцінні двері і є незамінною в приватних будинках, або ж квартирах (балконні двері). Профіль рами сітки добре тримає форму та є зручним в користуванні.


Москітна сітка плісе ідеальне рішення для великогабаритних вікон та дверей. Завдяки полотну сітки у вигляді гармошки, стало можливо виготовляти та монтувати сітки шириною 5000  мм. Надзвичайно легке в користуванні та не вимагає особливого догляду.


 

НАШІ СЕРТИФІКОВАНІ ПАРТНЕРИ ТА ПОСТАЧАЛЬНИКИ

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

Будь ласка, введіть Ваше ім'я
Будь ласка, введіть Ваш номер телефону
Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти Помилка в адресі електронної пошти
Будь ласка, введіть Ваше повідомлення