Ручки

  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg

 Віконна ручка Hoppe secustic

 Фіксація: 45 °; 8 положень.

Колір білий: коричневий, срібний, бронза (старе золото) та матовий золотий (шампань).

Віконні ручки Hoppe secustic виготовлені з алюмінію.

Вагомі переваги:

- механізм. Віконна ручка Hoppe Secustik продумана так, що в момент будь-яких впливів ззовні приміщення на пластикове вікно, спрацьовує внутрішній елемент між штифтом і ручкою, при цьому відбувається надійне блокування вікна зсередини приміщення;

- міцність та екологічність. Ручка Hoppe Secustik виготовлена ​​зі спеціального сплаву латуні й алюмінію, який надає їй ці властивості;

- зручність використання. Ручка Hoppe Secustik має ергономічні під пальцеві виїмки, що гарантує зручність використання.

Secustik - механізм підвищеної безпеки

Віконні ручки Hoppe Secustik в якості базової безпеки оснащені запатентованим запірним механізмом, який запобігає несанкціонований зрушення фурнітури пластикового вікна зовні. Розташований між чотиригранним штифтом і ручкою механізм зчеплення, дає можливість повертати віконну ручку зсередини, але надійно блокує її в разі спроби повертання зовні через фурнітуру вікна. Завдяки цьому запатентованому запірного механізму віконна ручка Hoppe Secustik відповідає вимогам протизламній фурнітурі загальноєвропейських норм AhS (директива).

При повороті віконної ручки Hoppe Secustik з положення "закрито" в положення "провітрювання" Ви можете почути, як запірний механізм поклацує в різних положеннях ручки. Цей типовий звук віконної ручки Hoppe Secustik.

Компанія "HOPPE" (Німеччина), заснована в 1952 році, - провідний виробник дверних і віконних ручок, девіз якої "краще, ніж у інших!". Фірма постійно підвищує якість продукції, орієнтуючись на вимогливого споживача, використовує найсучасніші технології і надає широкий вибір своїх виробів, починаючи від ручок для міжкімнатних дверей і закінчуючи самими вимогливими до надійності ручками для вхідних дверей.

 Віконна ручка з кнопкою MEDOS PLUTON

Віконна ручка MEDOS PLUTON з кнопкою дозволяє зафіксувати її положення, як при закритому вікні, так і в положенні провітрювання і таким чином обмежити її відкривання. Принцип роботи цієї ручки полягає у одночасному провертанні ручки та натисканні кнопки, у випадку якщо на кнопку на натиснути ручка не прокрутиться. Великий плюс цієї дитячої безпеки у порівнянні з іншими, це уникнення свердління рами та стулки, що полегшує монтаж та можливість заміни іншої ручки в майбутньому, коли діти виростуть. Ручка металева Колір: білий, коричневий, срібло, золото.

 Віконна ручка з ключиком. MEDOS PLUTON

Віконна ручка MEDOS PLUTON з ключиком має замок вбудований в ручку, що дозволяє зафіксувати її положення, як при закритому вікні, так і в положенні провітрювання, таким чином обмежити її відкривання. Без ключа таке вікно не відкрити, дитина в безпеці. Принцип роботи цієї ручки полягає у положенні кнопки/замка. Щоб зафіксувати ручку, потрібно лише нажати кнопку. Щоб зняти з фіксованого положення ручку для відкриття вікна, потрібно ключем провернути ключик. Великий плюс цієї дитячої безпеки у порівнянні з іншими, це уникнення свердління рами та стулки, що полегшує монтаж та можливість заміни іншої ручки в майбутньому, коли діти виростуть. Кількість ключів 2 шт.

Віконна ручка GreenteQ

 З алюмінію з різними варіантами анодування і порошкового покриття або нержавіючої сталі з матовою поверхнею.

-кут фіксації 90 °,

-скрите гвинтове з'єднання,

нержавіюча сталь, матова поверхня,

  Дверна ручка MEDOS Jowisz

 Ручка має підпружинений механізм, який служить для самоповороту ручки, а також для запобігання провисання при тривалій експлуатації. Використовується для металопластикових та алюмінієвих дверей.  У нажимному гарнітурі використовується накладка, що дозволяє приховати монтажні гвинти. Нажимні гарнітури MEDOS Jowisz виготовляються зі сплаву алюмінію. Матеріали для виготовлення проходять жорсткий контроль, що дозволяє бути впевненим у якості та надійності ручок. Товар має сертифікат про проходження випробувань на міцність (10.000 відкриттів і закривань). Нажимні гарнітури MEDOS Jowisz фарбуються за допомогою високоякісних порошкових фарб надійних виробників. Перевага віддається фарбам стійким до впливу ультрафіолету (білі ручки не стають жовтими) і володіють хорошими антикорозійними властивостями.

Після забарвлення ручки Jowisz покриваються фарфорним лаком, завдяки якому вироби набувають привабливий блискучий вигляд, а також стають більш стійкими до стирання, що дозволяє використовувати ручку протягом тривалого часу.

Ручки MEDOS Jowisz мають сучасний ергономічний дизайн.

 Ручка дверна офісна пряма

 Довжина ручки з платиковими заглушками 510 мм. Пряма офісна ручка Р-2 найчастіше використовуються на металопластикових та алюмінієвих офісних дверях. Подібні моделі дверних ручок зручні у використанні, легко встановлюються, мають підвищений термін експлуатації, за рахунок простої та міцної конструкції. На ручку наноситься зносостійке, порошкове якісне покриття.

-матеріал: алюміній

-Міжосьова відстань: регульована

НАШІ СЕРТИФІКОВАНІ ПАРТНЕРИ ТА ПОСТАЧАЛЬНИКИ

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

Будь ласка, введіть Ваше ім'я
Будь ласка, введіть Ваш номер телефону
Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти Помилка в адресі електронної пошти
Будь ласка, введіть Ваше повідомлення