Броньовані двері

Основною функцією вхідних дверей безперечно є те, що вони повинні забезпечувати: захист від несанкціонованого доступу, також ізоляцію приміщення від впливу зовнішнього середовища (тепло і шумоізоляція) та, звичайно ж мати гарний естетичний вигляд.


 

Товщина дверного полотна і рами

Стандартні вхідні металеві двері повинні володіти певними параметрами. Так, загальна товщина вхідних дверей повинна бути не менше, ніж 50 мм (як правило, вона витримується в межах 50-100 мм). Товщина кожного листа металу - мінімум 2 мм. Товщина дверної коробки коливається в межах 80-90 мм, але може бути збільшена і до 100 мм.

Вага дверей

Вага стандартних вхідних дверей залежить від безлічі показників: вибору конструкції; матеріалів, використовуваних для утеплення та звукоізоляції; кількості та типу замків, вибору обробки, товщини сталевих листів, наявності додаткових елементів. Вага дверей без обробки і додаткових елементів стартує від 35кг (з урахуванням того, що товщина листа стали дорівнює 2мм). Найпотужніші двері, з усією максимальною обробкою можуть важити до 150кг.

Декор дверей

Декор вхідних дверей і їх форма залежать від естетичних уподобань замовника. Наприклад, можна вибрати не звичайні, а арочні двері. Можна замовити декоративне скління або використовувати незвичайні облицювальні матеріали. Крім того, дуже цікаво виглядають сталеві двері з художньою ковкою, але не варто забувати, що вага таких дверей буде значно збільшений. Це слід обов'язково враховувати при розрахунку проекту, необхідно буде пред'явити підвищені вимоги до несучих конструкцій стіни і всім кріпильним матеріалам.

НАШІ СЕРТИФІКОВАНІ ПАРТНЕРИ ТА ПОСТАЧАЛЬНИКИ

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

Будь ласка, введіть Ваше ім'я
Будь ласка, введіть Ваш номер телефону
Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти Помилка в адресі електронної пошти
Будь ласка, введіть Ваше повідомлення